חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו

סוד הגביש - הספר

"סוד הגביש" מאת שני (צ'רני) תודר

לרכישה און ליין

ספר מיוחד ומקסים, מרשים ומרתק! 416 עמודים, אלפי תמונות צבע, כריכה קשה. 
הספר כתוב בצורה ידידותית ונעימה המקלה את ההיכרות עם העולם הקסום של הקריסטלים. 

בהמשך העמוד, דוגמאות לעמודים מהספר

וד
וגמה ממה שפורסם במדיה

הספר כולל גאולוגיה, גמולוגיה, היסטוריה ואנרגיה שמאחורי יופיין של אבני החן

הספר "סוד הגביש" מאת שני תודר, בהוצאת סטונאייג', הוא שילוב מרתק וייחודי של מידע גיאולוגי, גמולוגי, היסטורי ואנרגטי שמאחורי יופיין של אבני החן. נכתב מאהבה לקריסטלים-גבישים ומשלב מידע גאולוגי על אופן ומקום היווצרותן של האבנים, מידע גמולוגי לאבחון אבני חן, מידע על השימוש באבני החן לאורך ההיסטוריה ומידע מפורט למאות סוגי אבנים הכולל אינדקס מסודר. זאת, לצד הסברים נרחבים על יכולת השפעתם של הקריסטלים ברבדים השונים. הספר מספק מידע נרחב לעוסקים בתחומי הריפוי השונים המעוניינים לשלב קריסטלים כחלק מהטיפול וההעשרה. בספר משולבים סיפורים וחוויות של שני ושל עשרות מלקוחותיה מהם למדה רבות על אופן השפעתן של האבנים, וכן פירוט האיכויות הגמולוגיות של כל אבן, מידע על מקום התגבשותה וצורת ההתגבשות, מידע היסטורי (במידה וקיים) והתכונות האנרגטיות. בספר שילוב חדשני וראשון בעולם של שני הצדדים של עולם הקריסטלים, המדעי, הרוחני והשילוב המופלא שבין השניים.  

אנשים בכל העולם ולאורך כל ההיסטוריה, מתלהבים מיופיין של האבנים, מהצבעים, מהשקיפות, מהצורות. לא משנה באיזה מינוח תבחרו, ומאיזו נקודת מבט תביטו על היופי והעצמה, בסופו של דבר מה שחשוב הוא הרגש והחיבור לאבן זאת או אחרת. יש שרואים באבנים יצירה של הטבע, יש שמקשרים ליצירה של האל ויש שמקבלים אותן כמו שהן בלי להתעמק יותר מדי. לחלק חשוב הצד המיסטי של האבנים, לחלק חשוב הצד הגמולוגי – המדעי, התנ"כי או פשוט היופי. יש שאוהבים אותן רק בתכשיטים ויש שמעדיפים רק בצורה הגולמית, הטבעית והגדולה.

"סוד הגביש" הוא ספר המיועד לחובבי היופי והטבע, הכימיה והגאולוגיה, לתכשיטנים ובעלי חנויות תכשיטים המעוניינים להעשיר את עולמם ולהעביר מידע ללקוחותיהם.  מתאים במיוחד ובעיקר, לאנשים הנמשכים ליופיים של הקריסטלים ומעוניינים להעמיק את הידע והחיבור.

בין פרקי הספר: קריסטלים, מינרלים ואבני חן מה הם? ההתגבשות, - נקודה  במקום פסיק. זה פרק חדש ואחר אבנים ואנרגיות – למה וכיצד? תכונות הקריסטלים: גיאולוגיה, גמולוגיה, היסטוריה ואנרגיה.

שני (צ'רני) תודר (ילידת 1966) נשואה לאדם ואם לדנה וטמיר, תושבת יהוד , נולדה בארץ למשפחה דרום אפריקאית, ספגה הוויה וגישה רוחנית מאמה, שהייתה מהראשונות בארץ שעסקה בהתפתחות רוחנית. שני עוסקת בתחום הקריסטלים משנת 1988. יחד עם בעלה ייסדה את סטונאייג', חנות אבנים, מהגדולות בעולם, שמתמחה בייבוא מגוון אבנים, ישירות ממכרות ברחבי תבל. מאות לקוחות זכו לייעוץ והכוונה אישית, והודות לפידבקים שלהם למדה שני, התפתחה ותרמה את הידע, הניסיון והתובנות לספר זה. הקוראים מוזמנים להעשיר את עולמם וליהנות מהספר. להעשרת החוויה - מומלץ לבקר בסטונאייג' שהיא כמוזיאון לאבנים - מקום שניתן לשהות ולבלות בו שעות.

"סוד הגביש" הוא ספרה השני של שני. ספרה הקודם "סוד הקריסטלים" (שתורגם גם לאנגלית) זכה להצלחה רבה בארץ ובעולם.

שני תודר מספרת על התחלת דרכה בתחום : "בשנת 1987 במהלך  טיול  בפריז,  מצאתי  את  עצמי  עומדת  מול  דוכן  קריסטלים.   הבטתי  באבנים  ובחרתי  בשתיים  כמתנה  לאמי,  שהיו  לה כבר  כמה  אבני  קוורץ  שאהבה. ידעתי  שהאבנים  קשורות  לעבודה  הרוחנית  שלה  אבל  מעבר  לזה  לא  ידעתי  דבר.  הבחירה  שלי  הייתה  באבן   'אגת',  כמו  רבים  בראשית  דרכם  בעולם  הקריסטלים.  לא תיארתי לעצמי שזה מה שאני עתידה לעשות בחיי.

שני תודר מסכמת: "זכותו של כל אחד ואחת מכם לבחור אם לקבל את השפעתן האנרגטית של האבנים. אני ממליצה לזרום עם ההרגשה. לשחרר את הקשר למדע ולקבל את האבן כמו שהיא, ליהנות מיופייה ולזרום. הקריסטלים אינם מהווים תחליף לתרופה או לטיפול רפואי, פיזי, מנטלי או נפשי. הקריסטלים הם תוספת מבורכת שביכולתה להעצים ללוות ולתמוך דרכי ריפוי קונבנציונליים אך אינם מחליפים אותם. השימוש באבן במקום בטיפול הוא באחריות של מי שבוחר בכך, בלבד".

"סוד הגביש – הגאולוגיה, הגמולוגיה, ההיסטוריה והאנרגיה שמאחורי יופיין של אבני החן" מאת שני תודר. הוצאת סטונאייג', 412 עמודים. מחיר לצרכן 218 ש"ח, להשיג בכל חנויות הספרים, דרך חנות סטונאייג' ברחוב אבא הלל סילבר 17,

הספר מבפנים
הספר מבפנים
ספר קריסטלים - סוד הגביש
ספר קריסטלים - סוד הגביש
כך הספר מבפנים
כך הספר מבפנים
קריאה בקריסטלים
קריאה בקריסטלים
ספרון חדש - קריסטלים מתנות מן הטבע
ספרון חדש - קריסטלים מתנות מן הטבע
סדנת קריסטלים
סדנת קריסטלים
השקת הספר
השקת הספר
בשביל(י) הקריסטלים הקורס
בשביל(י) הקריסטלים הקורס
כתבה על הספר
כתבה על הספר
הספרייה
הספרייה
הסוד הגדול
הסוד הגדול
ספרים רבותי ספרים
ספרים רבותי ספרים
הספרייה
הספרייה
קורס גמולוגיה
קורס גמולוגיה
 

1

הרשמה לניוזלטר
סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il