חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו

סדנאות וקורסים

  בסטונאייג' מתקיימות פעילויות קריסטליות לקבוצות וליחידים

לפרטים נוספים על העושר הזה, מוזמנים להקליק או לגלגל למטה:

* סדנאות * מפגשים אישיים ייחודיים *
* קורס קריסטלים *
 * אימון אישי


סרטון הסבר על גלגל החיים הקריסטלי
 

קצת על שני
את עולם הקריסטלים גיליתי ב 1988, הודות לאמי, מנורה צ'רני, שהייתה מובילת דרך בתחום הרוחני בזמן שאנשים בארץ לא ידעו מה זו מדיטציה. בזכותה אדם ואני נחספנו לעולם הקסום והקמנו את סטונאייג'.
במהלך השנים, למדתי בתחילה מספרים ובהמשך מנסיון עם לקוחות ואנשים נלהבים שהגיעו לסדנאות והרצאות. הפידבקים על השפעתן של הקריסטלים הניפו אותי קדימה והובילו לכתיבת הספר סוד הקריסטלים ולאחר כ 14 שנות ניסיון והתפתחות לכתיבת סוד הגביש. בהמשך, והודות להתפתחות אישית החלטתי לקחת את הידע והאהבה שלי צעד קדימה. לאחר השלמת השנה הראשונה בלימודי אימון (קוצ'ינג) מצאתי דרך מופלאה לשלב בין עולם האימון ועולמם הקסום של הקריסטלים.
גלגל החיים הקריסטלי, מאפשר לי להעניק לאדם שמולי, כיוון ומיקוד להשגת איזון בחיים. דרך הקריסטלים בהם אתם בוחרים תוך הכוונה שלי, ניתן לאתר חסמים או שדונים המעקבים התפתחות אישית ברבדים השונים, איזון בחיים והגשמת החזון.
הגלגל מעניק חוויה ובעיקר נקודות למחשבה וקידום בחיים. הבחירה להמשך לכיוון של יישום והזזת החסמים שהועלו היא שלכם ואפשרית במגוון צורות, כולל אימון אישי או כל דרך רוחנית או התפתחותית המתאימה לכם.  כל אחד לפי מה שנכון ומתאים לו.

תודה לאנשים שהגיעו לסדנאות ואלו שבחרו לצאת למסע: בשביל עולם הקריסטלים
מודה על הפידבקים החיוביים כל כך. העצמתם אותי !
עכשיו בטוחה בכיוון החדש שלי ושל הסדנאות!


ברדיו עם ענת דולב: החלק של הקריסטלים בדקה ה 30, אפשר לזוז ישר לשם 

http://www.iba.org.il/program.aspx?scode=1858648


סרטו הסבר על הקריסטלים, מה ומי הם  ומה הם מכניסים אל חיינו?שני תודר - הרצאות בנושא קריסטלים

שני תודר, מעבירה את הידע והעצמה מתוך אהבה וחיבור לעולם הקריסטלים. בעלת ניסיון רב בעבודה עם אנשים, הכוונה וייעוץ בקשור לקריסטלים. מחברת הספר סוד הקריסטלים ואתר סטונאייג'. יחד עם אדם, הקימה את סטונאייג' ב 1989 מתוך חיבור ואהבה לאבנים. בקרוב ייצא ספרה החדש הכולל מידע נרחב וייחודי בתחומי הגיאולוגיה, גמולוגיה, היסטוריה של השימוש בקריסטלים למטרות ריפוי והעצמה ומידע על אופן השפעתם של מאות סוגי קריסטלים.

אוקטובר 2016 
בשנתיים האחרונות, עברתי שינוי, התפתחות במגוון רבדים. מאז כתיבת סוד הגביש ולימודי הקוצ'ינג, מרגישה ש"עליתי" שלב, שהחיבור לקריסטלים בא ממקום אחר, עמוק יותר ועם זאת גבוה יותר, מדוייק יותר. במהלך הקורסים והמפגשים האישיים קורים דברים מדהימים, דיוקים שמפתיעים ומשמחים אותי כל פעם מחדש. בכל יום, אנשים שמגיעים לסטונאייג' משתפים בסיפורי קריסטלים מדהימים.

אחת התובנות שלי, קשורה לכך הבסיס לאיזון ולשיפור הרבדים השונים של החיים, רגשיים, מנטליים ופיזיים, קשור לקריסטלים שהשפעתם על ניקוי ושינוי פרדיגמות ואמונות מגבילות. שחרור רגשות אשם לצד ניקוי ראש מעומס מחשבות.
קריסטלים רבים מסייעים בכל אלו כאשר לכל אדם, קריסטל שונה או שילוב אחר של כמה קריסטלים יהיה המדוייק ביותר. בכללי, לשחרור המעקב ממליצה על רודוקרוסייט, קריסוקולה, קונזייט. לחוסן רגשי הרודונייט ולאיזון רגשי טורמלין ורוד/ירוק, רוזקוורץ, יוניקייט ועוד. האמזונייט יכולה לסייע ביכולת קבלה (לאלו הנוטים לתת וקשה להם לקבל).

אוגוסט 2017
לפני כשלושה שבועות התחלנו קורס נוסף. מאושרת עם כל קורס שנפתח ומרגש שהם ברצץ. בכל קורס, אני מרגישה בטוחה יותר, זורמת יותר, מאפשרת ומעבירה יותר. בכל קורס מוצאת את הדרך לשלב את המשתתפים יותר במטרה לאפשר להם להבין כיצד זה עובד. כיצד אני מבינה את הקריסטלים. איך אני מבינה את ההשפעה של כל קריסטל. זו המטרה שלי - שגם אתם תוכלו להתחבר ולהבין את הקריסטלים. בלי לזכור בעל פה. פשוט להבין. 
בכל קורס ישנן כמה תובנות לגבי קריסטלים מסויימים. בקורס האחרון, היתה זו האפצ'טייר. יחד, הודות לשאלות, ובחירות של אנשים, מצאנו את עצמנו מתמקדים באפ'צטייר תוך הבנה עד כמה היא חשובה לכל כך הרבה אנשים. חשובה כיוון שמאפשרת לשחרר ולהתקדם בחיים. האפצ'טייר קשורה לסליחה. סליחה עצמית וסליחה לאחרים. הסליחה היא בסיס לחופש, להתפתחות, לשקט. מכאן הבנו גם את הסיבה שהיא מקלה על התמודדות במצבים של אבל ואובדן. אושו כותב שכאשר אדם קרוב נפטר, ישנן געגועים, האבל קיים במקרים בהם משהו לא היה סגור. שישנן אולי רגשות אשם. האפצט'ייר מסייעת בסליחה, בשחרור רגשות האשם..

תערוכה בינלאומית
תערוכה בינלאומית
קורס גמולוגיה
קורס גמולוגיה
חוויה קריסטלית אישית
חוויה קריסטלית אישית
סדנה לילדים
סדנה לילדים
בשביל(י) הקריסטלים הקורס
בשביל(י) הקריסטלים הקורס
סדנת קריסטלים
סדנת קריסטלים
קריאה בקריסטלים
קריאה בקריסטלים
ספר קריסטלים - סוד הגביש
ספר קריסטלים - סוד הגביש
ריפוי נישמתי
ריפוי נישמתי

1

הרשמה לניוזלטר
סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il