חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו
 • התפתחות רוחנית

  מק"ט: 3047


  מסר מנורה ליום ראשון 18.6.17
   
  שאלה למנורה: האם התפתחות רוחנית יכולה לעזור לביצוע שינוי בחיים? 

  לסייע למשמעת עצמית?

   
  בני היקר, משתתפים וקוראים יקרים

  מיד כאשר חשבת על הנושא של השאלה, קלטתי את גודל הבעיה. משמעת עצמית, או על פי הגדרתך, היכולת לבצע משימה או שינוי על אף הקשיים שבדרך, היא אולי הגורם המעכב הגדול ביותר של התפתחות האדם בכל תחומי החיים. 

  כדי שאדם יעשה שינוי, הוא צריך להתחייב לשינוי, ולהתמיד. כמה אנשים יכולים באמת לעשות זאת? נכון שניתן לאמר שיכולת הביצוע תלויה בעוצמה ובגודל של השינוי, אבל ניתן לדבר באותה שפה לכל סוגי השינויים, קטנים כגדולים. כדי לעשות שינוי בחיים, או באחד מתחומי החיים, על האדם ליחד את עצמו לשינוי ברמה קוגניטיבית, רגשית ואפילו גופנית. 

  שלשת הגופים האלה רגילים למצבים ונסיבות מסוימות, מה שקרוי אזורי הנוחות, וקשה לאדם להתרומם מעבר להם. כולכם יודעים זאת, ואני מניחה שלכל אחד מכם יש דוגמה אישית אחת לפחות. וכאן אני רוצה לעזור לכם עם הגישה הרוחנית, כדי להצליח בשינוי.
   
  אתם רוצים או מוכנים לעשות שינוי. 

  תחליטו על השינוי ותגדירו את השינוי. הכינו מעין תכנית לשינוי. הגדירו מה אתם רוצים להשיג, 

  או היכן תרצו להיות לאחר ביצוע השינוי, תארו לעצמכם את תהליך השינוי, ואת הצעד הראשון לביצוע. לאחר מכן רשמו איך החיים שלכם יראו לאחר השגת השינוי. רשמו זאת בכל היבטי החיים שאתם רוצים שהשינוי ישפיע עליו, מקטן עד גדול. כעת יש לכם תכנית. בת ארבעה שלבים: שלב ראשון הוא התוצר של השינוי, שלב שני התהליך, שלב שלישי הצעד הראשון שעליכם לעשות, והשלב הרביעי כולל את מרכיבי שיפור החיים עקב השינוי.  
   
  כעת אדריך אתכם בתהליך מדיטציה שבו תוכלו להסתייע כדי להקל על התהליך כולו.  

  שבו זקופים, עשו מספר נשימות עמוקות, והפעילו את הדמיון. 

  חברו בדמיון את הנשמה ללב, הלב לתודעה, ואת התודעה לגוף. כעת ראו בדמיון את המצב החדש אליו אתם שואפים להגיע, או להיות. ראו את הנשמה, הלב התודעה והגוף כולם סובבים אנרגטית סביב כותרת השינוי ומפנימים אותו. עשו זאת משך כשתי דקות. 

  כעת עשו דבר דומה, אבל ראו בדמיונכם את התהליך. מהם הדברים שאתם צריכים לעשות כדי להתחיל בשינוי, כדי לבצע את השינוי. ראו שוב את הנשמה, הלב התודעה והגוף עוטפים את התהליך כולם יחד ומפנימים אותו. 

  בשלב השלישי ראו את הצעד הראשון שאתם צריכים לעשות ועשו אותו דבר. 

  כעת, אתם עוברים לשלב הרביעי בו תתרכזו בתועלות לשיפור החיים שיש לכם כתוצאה מן השינוי.

  עשו את התרגיל על ארבעת השלבים שלו במשך 2-3 דקות לכל שלב, אם אפשר 2-3 פעמים ביום, ולפחות פעם ביום, בעדיפות מוקדם בבוקר. כשאתם מרגישים מוכנים לפעולה, צאו לדרך.
   
  קוראים יקרים. אם שמתם לב, לא מעט מן המסרים שלי עסקו בצורך לבצע שינוי, בצורך להעמיד את עצמכם במבחן של משמעת עצמית עם קבלת עול השינוי על עצמכם. 

  כל התפתחות רוחנית, ובעיקר כניסה לעולם הרוחני, דורשת פעולה כזו של שינוי. 

  לבסוף אומר לכם, שכדאי מאד שבכל תהליך של שינוי תאמצו לכם מדריך , מורה, מישהו שינחה אתכם, ידחוף וימשוך אתכם במעלה הדרך. ובכן, קבלתם הדרכה לשינוי חיים באמצעות תרגול רוחני.
   
  בהצלחה ובאהבה רבה,
   
  מנורה 

  הרשמה לניוזלטר
  סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il