חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו
 • הטרור של צעירים פלסטינים

  מק"ט: 2716
  ירח מלא אדר א' 21.2.16  על הטרור של צעירים פלסטינים  דניאל בני הקר, משתתפים יקרים, קוראים יקרים  בני היקר, אתה מעלה שאלה על הסיבה לריבוי הטרור של צעירים וצעירות פלסטינים. ובכן, הנך יודע שאור חזק מושך את האופל, את כוחות החשיכה. מדינת ישראל הולכת ומתחזקת באנרגיה שלה, באור המלווה אותה ועוטף אותה, וכוחות האופל, כבעבר, ממשיכים לחפש ולנצל הזדמנויות לינוק מן האור הזה. הזדמנויות אלו מופיעות במצבים ובנסיבות שונות, ותמיד באמצעות אנשים. כיצד פועלים כוחות האופל? הם מזהים בן אנוש מסוים, או קבוצה של אנשים, ומשפיעים על פעולותיו דרך המוח. המוח מקבל הנחיות ואינו מבחין במקור המכוון אותו. כאשר במוח מתבשלת מחשבה לאלימות, כוחות האופל נמשכים אל האנרגיה של אותה מחשבה שלילית לאלימות. לעיתים הם מצליחים להשפיע על האדם לביצוע פעולה אלימה, לעיתים אינם מצליחים. לאדם הפועל מתוך ליבו, סיכוי נמוך ביותר לקבלת התערבות של כח האופל.  המקום הרגיש הזה, שאליו נכנס כוח האופל בזהותו מחשבות שליליות ואלימות, הוא מקום עדין ביותר, וככל שהאדם צעיר יותר, כך גדלים הסיכויים שיתחבר אל כוח האופל ולא ידחה אותו, במודע או שלא במודע. 

  זה בעצם מה שקורה בתקופה האחרונה בקרב אותם צעירים פלסטינאים, המושפעים ומופעלים על ידי כוחות האופל, ללא אפשרות לעצור את השפעת הכח המשתלט עליהם. לכן גם סוג זה של אלימות אינו נראה כמעט בקרב אנשים מבוגרים.  מה שחשוב אלו הפעולות שהנכם יכולים לעשות, בעיקר כקבוצה, לצמצום ומניעה של השפעה זו של כוחות האופל על מוחותיהם של אותם צעירים החשופים להם כל כך.  התמקדו כולכם כאחד בהכוונת האור אל כל אותן נשמות, בעצם אנשים, אשר האנרגיה שלהם מעידה על מצב רגיש המאפשר כניסה של כוחות אופל להשפעה על מוחותיהם. קראו לנשמותיהם, הכניסו אליהם את האור, את האהבה, את החמלה, את הרצון הטוב, את השאיפה לטוב. הטוב יחשב בעיניהם כטובתם העליונה כמו גם טובתם המידית. הם כלל לא ידעו על מה שקורה, אבל ההשפעה תהיה כזו  של מניעת רצון מוחי לפעילות אלימה.  אני מציעה לכם התמקדות מונחית של כ 7 דקות בהכוונה זו של אנרגיית האור תוך אמירה שקטה: "האור נכנס ללב ולתודעה, לאהבה לשלום ולאחווה". ולחזור על כך במשך ההתמקדות. התמקדו בתודעתכם המאוחדת באור הנכנס אל ליבותיהם של כל נשמות הפלסטינאים בפרט, וכל אדם באשר הוא, אשר מכוננת בו ההזמנה לכוחות האופל. ובערב זה של ירח מלא, הכניסו את אור הלבנה אל תוך אנרגיית האור שהנכם מכוונים. עשו זאת בימים אלה של ירח מלא. 

  בהמשך, חשוב שתדעו שהאור מושך חושך, החושך ניזון מאור ומהזדמנויות שבהם אנשים מזמינים את החושך, ללא מודעות לכך, ובוודאי שאינם במודעות לעוצמה שבה אותם כוחות אופל פוגעים בהם, בנשמתם, ולמעשה במסע הנשמה שלהם. נשמה כזו שמוציאה לפועל מעשה אלים בפגיעה באדם אחר נופלת עמוק במעמדה ומסעה הנשמתי מדרדר מאד. על כן, כאשר אדם משנה את כוונותיו ונמנע מביצוע פעולה אלימה, הוא בעצם מציל את מסע הנשמה של עצמו.  עדין לא הגיעה העת שבני האדם ידעו זאת, וידעו גם לייחס חשיבות לשמירה על טוהר הנשמה באמצעות מעשים טובים בלבד. אני מאמינה שמצב זה של מודעות כוללת עוד יגיע, אך דרוש לכך מאמץ שמיימי מיוחד של הדרכה לאנושות – בעתיד לבוא.  עשו את עבודתכם, זהו צו השעה.  היו ברוכים, מנורה     

  הרשמה לניוזלטר
  סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il