חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו
 • ליום ההולדת

  מק"ט: 2704
   3.1.16 מנורה  מהו המסר שלך ליום הולדתך השבוע? (6 לינואר – יום ההולדת של מנורה)


  מהו המסר שלך ליום הולדתך השבוע? (6 לינואר – יום ההולדת של מנורה)  בני ובנותי היקרים  יום הולדת הוא מאורע שמח בכל מצב, גם כשאתם חוגגים לעצמכם, וגם כאשר אתם זוכרים את יום ההולדת של אדם שנפטר, אדם שכבר אינו בגוף הפיזי. הבינו לעומק את הלידה מבחינה רוחנית. 

  החיים בגוף הפיזי נועדו לשרת את יעודה של הנשמה ואת יכולתה של הנשמה להתעלות בהיותה בגוף האנושי, כך שלידה היא מצב שבו הנשמה שחיה שנים כה רבות – מאות ואלפי שנים, שוב מתחילה את פעילותה בגוף, כמו במחזורי חיים רבים בעבר. היא יודעת מה היא רוצה להשיג, היא יודעת מה מחכה לה מבחינה קארמטית, והיא גם מנסה כבר מגיל צעיר להשפיע על רצונות ועל מוח האדם לפעול בכוון שהיא רוצה. אלא שהמוח חזק מידי ודומיננטי מידי בעיקר בגלל הסביבה החברתית שבה האדם גדל, והנשמה נכנסת לצל, פאסיבית, אינה משפיעה. 

  רק כאשר האדם מודע לתהליך של התפתחות רוחנית ולומד על הנשמה, הוא יכול להפתח  אליה, לגלות את רצונותיה ולהשמע לה. 

  בדרך כלל האנשים אינם מודעים לקיומה של הנשמה, וגם אם הם מודעים, הם אינם יודעים כיצד לקבל ממנה הנחיות. אז החיים עוברים סבל מסוגים שונים, בדומה לחיים קודמים ובמקרים רבים הנשמה גם מדרדרת במיקומה הרוחני. הירידה הרוחנית מתרחשת כאשר האדם מבצע פעולות שנתפשות על ידי העולם הרוחני כפעולות שליליות, דהיינו לצבירת קארמה שלילית. 

  אז, ביום המוות, הנשמה נפרדת מהגוף, עולה מעלה ומקבלת את המאזן – רמת וסוג הקארמה שאיתו נכנסה לגוף, בהשוואה למצב שבו חזרה מן הגוף. 

  נחזור ליום ההולדת.  זהו יום של שמחה בגלל שברמה הרוחנית היא מציינת את תחילת החיים הפיזיים. אנשים שמבינים את התהליך שתואר כאן גם תופסים את המוות כמשהו חיובי, טבעי, שבה הנשמה ממשיכה את דרכה לסיבוב הבא, למעט אותם מקרים של מוות בגיל צעיר או כל מוות שמגיע בנסיבות טראגיות, שקשה בכל רמה של רוחניות להשלים איתה.    יום ההולדת הוא גם יום שבו האדם עורך מעין חשבון נפש שנתי על מעשיו והישגיו בשנה שחלפה, אולי 

  גם עם תכנון הפעולות לשנת הלידה החדשה. 

  היו שמחים. חייכו. השתפרו בכל שנה, גלו את עצמכם מחדש.  ומאחר ובי מדובר במסר זה, אני שוב מזכירה לכם, קוראים יקרים. אני כאן עבורכם. קיראו לי כשאתם זקוקים לי – לריפוי, לברכה, להתייעצות, לכל דבר.  היו ברוכים בעבודתכם  מנורה   


   


     הרשמה לניוזלטר
  סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il