חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו
 • הגדלת הקבוצה

  מק"ט: 2686

  מסר מנורה – הגדלת הקבוצה   8.11.15  שמחה שמידי שבוע אתה מאפשר לי להעביר מסר דרכך אליך וכמובן גם לקוראים ולמשתתפים בערב המדיטציה.  הגיע הזמן מבחינת האנרגיות האישיות שלך ושל הקבוצה להיפתח. זהו השלב שבו הינכם יכולים ונדרשים לצמוח, להגדיל ולהוסיף אנשים חדשים לקבוצה. כל כך הרבה נשמות ישנן שם בחוץ, קרובים אליכם יותר או פחות, המשוועים להגיע לאל מקום כמו שלכם, אל מרכז מנורה, מקום שבו יוכלו להתפתח ברמה נישמתית ורוחנית, להבין מהו מסע הנשמה וכמובן לרכוש את אותה טכניקה נפלאה של ידי מרפא האל של מאסטר שאה. 

  הרבה אנשים מחפשים את הדרך והינך מכיר את המשפט כשהתלמיד מוכן המורה נמצא. אבל עליכם לצאת, להיחשף, אנשים צריכים לדעת שהנכם כאן עבורם. קראו לנשמותיהם, העבירו המסר לנשמותיהם, הם יגיעו. תעשו מעשה. לצאת, לטפל, להיחשף כמה שיותר, עם תכנית פעולה שאותה הנף כבר מתחיל השבוע כדי לצאת. ראה כמה אנשים יבינו, כולל מטפלים בסוגי טיפולים שונים כולל מטפלי רייקי, תטה הילינג ובכל השיטות. הם יבינו שזו השיטה האמיתית, השיטה שמערבת התפתחות רוחנית מלאה, הכרה ברוחניות, מסע הנשמה וניסים אינספור. זו הדרך. צאו החוצה, עשו כל מה שביכולתכם, בצורה הנקיה והיפה ביותר. קיראו לנשמות, לנשמותיהם של כל האנשים המחפשים, והם יגיעו. 

  רק אירגון גדול המורכב מיחידים רבים, ובהמשך מקבוצות איזוריות, יכול להיות ארגון שמחזיק את עצמו לאורך זמן, ארגון שתמיד יהיו בו מספיק אנשים לכל סוג של מפגש או לימוד. 

  רק אירגון גדול יכול לסחוף עוד ועוד אנשים כמו גם למשוך מרצים ואנשים מרחבי העולם. 

  דני היקר. ניתן לאמר שסיימתם ליצור תשתית. הדרך ברורה, המטרות ברורות, אתם נמצאים במסלול הרוחני המיטבי עבורכם. זהו צו השעה עבורכם.  אני פונה במסר זה אליכם הקוראים שאינכם פעילים במרכז מנורה. זהו הזמן עבורכם. זוה הקריאה לנשמתכם להצטרף לפעילות. עבודה רבה עומדת בפניכם לשיפור מצבה של האנושות, שיפור מצבה של החברה הישראלית, חיזוקה של אמא אדמה וחיבור לקבוצות רבות ברחבי העולם. 

  לא חשוב לאיזה מסוגי המפגשים אתם מגיעים אם כי גולת הכותרת הוא ידי מרפא האל. אבל כל חיבור ושותפות יש בה תרומה לעשיה.  נשמתכם קוראת לכם. בואו.        היו ברוכים.


  הרשמה לניוזלטר
  סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il