חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו
 • הטרור בעולם ובחירות בישראל

  מק"ט: 2629

  מסר מנורה מיום 18.1.2015

  הטרור בעולם ובחירות בישראל  בני היקר, קוראים יקרים  

  לפני זמן מה קבלת מסר על שנת 2015. אם תשים לב, המסר העיקרי הוא ששנה זו היא שנה  חשובה ביותר להמשך תהליך הניקוי וההטהרות של אנושות ושל אמא אדמה. אלו אינם מילים לצורך המילים והמידע. אלו מילים אשר נועדו לא רק לאפשר לכם לקבל זעזועים ושינויים שלא בהפתעה, אלא כדי שתוכלו כקבוצה וכבודדים, לבצע את העבודה הנדרשת על מנת למתן זעזועים אלו.  

  הזעזועים והשינויים באמא אדמה הם תוצר של מעשי האנושות בשני מישורים עיקריים:

  האחד, בהפרת האיזון של האדמה ומזג האויר בזיהומים ובניצול הטבע שלא כדרך הטבע.

  השני, באנרגיות השליליות אשר מוקרנות אל אמא אדמה כתוצאה מן המעשים הקשים והשליליים שהאדם מבצע מול האדם. אמא אדמה היא הבית המארח את האנושות. היכול מארח להמשיך את חייו בשלוות נפש כאשר האורח שלו מבצע פשעים?

  על כן, צפוי שהאדמה תגיב במהלך שנה זו אם מבפנים, מן האדמה, או מבחוץ, ממזג האויר.

  אבל הענין העיקרי הוא הטרור והאלימות שנמשכים ביתר שאת ברחבי העולם. אלימות לשמה, אשר נמשכת ומתעצמת יותר ויותר. תהליך כלשהו של שינוי, של התפתחות, הוא תהליך שבו צינורות האנרגיה נפתחים, לחיוב ולשלילה, קרי להעברת אנרגיה חיובית או שלילית.

  ראה כדוגמה מערכת בחירות, שהיא אחד הסמלים של שינוי. ראה שינויים שנעשים באירגונים עסקיים – אנשים מתחלפים, הטוב והרע משתחררים, שאבל גם כאשר חושבים שכל הרע התנקה ונשאר רק הטוב, באיזה שהוא מקום באירגון מתחיל להתבשל לאיטו המשהו הרע הבא.

  היקום פועל בכל המישורים עם הניגודיות של הין והיאנג. של החיובי והשלילי. על כן, בכל תחום של החיים, הטוב בא עם הרע, והרע מחזק את הטוב, בגלל שהטוב צריך להיות עוד יותר טוב כדי להתגבר על הרע.

  מה שקורה כעת עם האיסלאם הקיצוני הוא אולי חדש לעולם המערבי, אולי בא כהפתעה, אבל לא לכם, לא למנהיגי ישראל וודאי שלא עבורנו. צפו והיו עדים לתהליך הניקוי והטיהור שהעולם עומד לעבור בזכות הרמת הראש של הטרור והרוע של האיסלאם הקיצוני. לא רק שאירופה ואמריקה יטהרו, אלא שהאנושות תפתח את עיניה לזוועות ולרשע אשר באים לידי ביטוי במדינות אפריקה והעולם השלישי, הרחוקות כל כך ממוקדי התקשורת והאינטרסים.

  ארגונים רבים בעולם העוסקים במדיטציה,  בשלום ובאחווה עושים עבודתם נאמנה ומחזקים את אלו, מחזקים את עבודת האור, אך אין בהם את היכולות והאפשרויות או המודעות להתערבות כל שהיא לבלימה של מגמות הרוע והאופל.

  התפקיד שלנו, של כוחות שמים, יחד עם אמא אדמה ונציגי האנושות, אינו לדכא את כוחות האופל הללו, אלא לוודא שהאנושות באמצעות מנהיגיו, אכן נרתם לתהליך הטיהור האנרגטי כתוצאה מהפעלת כוחות אלו, ולוודא שכוחות אלו אינם מתגברים ועולים בהשפעתם מעבר לרצוי.

  אין מדובר בכמות האנשים המבצעים את הטרור ואין מדובר במאפייני הפעולות.

  המוקד הינו במנהיגים אשר מייצגים את אותו צד של אנרגיית האופל, כשהמאפיין אותם הוא השאיפה לשליטה, לכח, אם תרצו אפילו להדמות לאל. אם תעברו על רשימת מדינות וארגוני האופל, תלמדו  שכדי להפוך את המגמה לכוון של שלום וחרות, מספיק מנהיג מהפכן אחד, שפועל עם כוחות האור,  להפוך מדינה שלמה או אירגון שלם לצד השני של אהבה ושלום, בגלל שקל מאד לאמץ כללים של אהבה ושלום, של חיים ללא אלימות.

  משימה זו של החלפת הכיוון, קשה ביותר, אבל אינה בלתי אפשרית.

  מזה זמן רב שאתם עובדים כקבוצה בכיוון הנכון, אשר מסייע לנו רבות בעבודתנו מכאן: ההכוונה אל איראן, סוריה, צפון קוריאה, מנהיגי מדינות אפריקה – אלו נכונים וטובים. הוסיפו לכך את ארגוני האסלאם הקיצוני וכל אדם מנהיג או אדם באשר הוא אשר יש בהם רצונות וכוונות להולכת אלימות רשע ואופל, בין אם במודעות מלאה או בין אם הם אינם מודעים לאפקט השלילי שבפעולות אלו. שלחו אל נשמותיהם את האור והאהבה לחזק את השפעת נשמתם על תודעתם ועל מעשיהם.

  שלחו את אור הקרן הסגולה לשבש ולשנות את תודעתם הקשורה באופל.

  ישראל, אשר תמיד שימשה אור לגויים, תמשיך בתפקידה זה, על אף הקושי. מדינות העולם אינן  רואות את ישראל ככזאת, אך דעו שישנם מנהיגים רבים ואנשים רבים בעולם, עובדי אור באשר הם, אשר מבינים את תפקידה של ישראל, מוקירים אותה, אך אינם מעידים על תפיסתם זאת כלפי חוץ. ישראל עוברת בשנים אלו תהליך עמוק של ניקוי וטיהור, על מנת למלא את תפקידה בעולם, ואלו באים לידי ביטוי השנה בבחירות כמו גם בהצפתם של שורה ארוכה של שחיתויות.  ומה הן הבחירות? כפי שכבר ציינתי בעבר, החלפת מנהיגים, זו החלפה של התמהיל האנרגטי של המנהיגות, שינוי במאפייני הנשמה של המנהיגות, והרי המנהיגות מייצגת במשהו גם את הנשמה של המדינה עצמה. השינוי האנרגטי נדרש בשעה זו, לנוכח המתרחש באנושות, ולנוכח הצפוי לה בשנים הקרובות. ישראל תמשיך להיות אור לגויים, דוגמה ומופת בתחומים רבים, אך גם בדידותה בעולם תימשך, בגלל השפעתם של כוחות הרשע והאופל אשר בסופו של דבר משרתים את המטרה של חיזוקה של ישראל בכל מימדיה – הכלכלי, בטחוני, חברתי, ועוד.

  חיזקו את ישראל בעבודתכם, והתמקדו בבניית התמהיל האנרגטי המתאים ביותר לתקופה זו .  היו ברוכים והעצימו את עובדתכם הערב ובכל מפגש שלכם

  מנורה  


  הרשמה לניוזלטר
  סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il