חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו
 • הירח המלא

  מק"ט: 2192

  מנורה יום ראשון 23.6
  הירח המלא

  שלום בני היקר, אני כאן איתך, אתה פונה אלי ופתח את לבך ואת התודעה שלך לקבלת מסר התואם את הזמן הזה. היום הוא יום של ירח מלא, הצמוד ליום הארוך בשנה.

  קח לך הערב מספר דקות, והקדש אותן להתבוננות מעמיקה בירח המלא. תתמקד וחשוב - מה אתה רואה? מה אתה מרגיש? תן לעצמך פשוט להיות, תוך כדי כך שאתה ממקד את כל כולך בכדור הלבן הזוהר. תכנס פנימה לתוכו, ותהיה הוא. תרגיש את האנרגיות המציפות אותך כשאתה הוא, הירח, תרגיש את התדר, את הרטט בגוף, ברגש, בתודעה ובלב. תתחבר. הצבע הלבן של הירח מבחינתך כמתבונן הוא צבע נקי, רך, מלטף, אבל גם צבע שצופן בתוכו את כל צבעי הקשת, מגוון רחב של תדרים. כך גם האנרגיה של אור הריפוי הלבן הגדול המשמש לטיפול ולמדיטציה.
  אור הירח הוא אור בעל עוצמה עמוקה ביותר, ודע לך שכל אנרגיה שהיא למעשה תמהיל של תדרים, כמו האנרגיה הלבנה, היא אנרגיה מאד עוצמתית בהשפעה שלה. נשוב להתמקדות בירח. אחרי שאתה בפנים כל כולך, תמקד את התודעה באותם דברים המציקים לך הנדרשים לריפוי כגון מכאובים פיזיים או מחשבות טורדניות, אחת לאחת, ובקש את הריפוי. לאחר מכן אתה אתה מוזמן לבקש כל דבר העולה על דעתך, ורצוי גם שתצרף בקשות של סליחה, כפי שאתה עושה ומלמד כחלק מתהליך הניקוי של קארמה שלילית.
  התנאי שבאמת תקבל ערך מטיפול זה עם הירח הוא ביכולתך להתמקדות מלאה. תהיה עירני לבריחה של המחשבה ואם זה קורה, פקח עיניים, התמקד שוב במראה הנפלא של הירח, קבל את האנרגיות וחזור למסלול ההתמקדות.
  את התרגיל הזה ניתן כמובן לבצע בכל ערב, אבל בימים אלה של ירח מלא האפקטיביות היא הגבוהה ביותר.

  תהליך הריפוי בהילינג

  כעת אני רוצה להתייחס לנושא שמטריד אותך לאחרונה – מהירות ועומק הריפוי של ההילינג ושל שיטות טיפול דומות. מדוע חלק מן האנשים מתרפאים תוך טיפול אחד, אפילו בטלפון, ומדוע אחרים באים שוב ושוב והריפוי אורך זמן רב?
  זו סוגיה חשובה ביותר, וחשוב ללמוד את ההתייחסות אליה.

  לכל מחלה, לכל כאב או פגע, בין אם הוא פיזי או רגשי נפשי, יש מקור. המקור יכול להיות אירוע טראומתי מחיים אלה או מקור קארמטי. כשאדם מקבל אנרגיות של הילינג, הוא בעצם מקבל אנרגיות המותאמות למצבו כשאנרגיות אלו מביאות לאיזון אנרגטי באיבר הפגוע, במערכת הפגועה ברגש או בכלל הגוף. אין מרפא קסם. הריפוי הוא בדרך כלל המצית, המדליק, המניע את הגוף לרפא את עצמו. על כן, ככל שהפגע עמוק יותר או נמצא זמן רב יותר בגוף, כך גם משך זמן הריפוי אורך זמן רב יותר. זמן ואיכות הריפוי תלויים גם במגוון רחב של גורמים הקשורים לאדם עצמו, לסביבה, למצבו, לתזונה, לגנטיקה, וכמובן למצב הקארמטי שלו. כך שלמעשה אין כללים מוגדרים למהירות ולעומק הריפוי.
  מה שכן יכול לשפר את הסיכוי לריפוי הוא כאשר המטפל משתף את המטופל בטיפול, קרי מדריך את המטופל לעבודת ריפוי עצמי, מעבר למפגש הטיפולי, בין הטיפולים. מאחר ובסופו של תהליך בדרך כלל הגוף הוא זה שמרפא את עצמו, הרי שלא מן הנמנע שאם המטופל  יטפל בעצמו, הרי  הסיכוי להתרפא הולך וגדל.
  ככל שהבעיה עמוקה יותר, כך שיתוף פעולה טיפולי של המטופל בעבודה עצמית נדרש יותר
  על מנת להשיג תוצאה של ריפוי.
  שים לב לאנשים שהיו אצלך ונרפאו לגמרי בטיפול אחד או שניים, ושים לב לאלו שלא נרפאו,
  ורק חוו הקלה. תוכל ללמוד את ההבדלים וכך גם לנסות ולדעת מראש באלו מקרים למטופל יש סיכוי לריפוי מהיר, ובאלו מקרים הריפוי אורך זמן רב יותר.
  המודעות והיכולת של המטופל לטפל בעצמו חשובים לא פחות מן היכולת של המטפל  לרפא.
  כמובן שאין כללים ברורים מאחר ואנשים שונים זה מזה. שנם מקרים שבהם המטופל אינו מסוגל בשל מצבו לטפל בעצמו, לא באופן פיזי וגם לא בתפילה וחשיבה, ועל כן הוא מסתמך על הטיפול של המטפל בלבד. במקרה זה יתכן והמטפל ידרש לתדירות גבוהה יותר של טיפולים. המסר העקרי מדברים אלו שחשוב שמטופל יקח אחרויות ויטפל בעצמו, וחשוב שהמטפל ידע לתת את ההנחיות המתאימות המותאמות לטיפול עצמו.
  המשך בטיפוליך הטובים, אתה ושאר המטפלים

  באהבה
  מנורה
  הרשמה לניוזלטר
  סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il