חיפוש לפי א’-ב’: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

חנות קריסטלים און ליין

המוצרים שלנו

ברוכים הבאים לעולם של קריסטלים

סטונאייג' הוקמה על ידי אדם ושני תודר ב 1989 מתוך אהבה לאבנים.
אדם ושני הכירו את הקריסטלים הודות
למנורה צ'רני אמה של שני שלימדה מדיטציה והתפתחות רוחנית וטיפלה בהילינג כבר בשנות ה 60. מנורה שכנעה את אדם ושני שנמשכו לאבנים הודות ליופי, לצבע ולצורה, להציג את האבנים ולמכרן לאנשים שהגיעו אליה לקבוצות הלימוד ולטיפולים.

משם החל המסע המדהים שהוביל לחנות הייחודית המהווה אטרקציה לאנשים מכל הרבדים מכל הארץ. בתחילת הדרך, האבנים נמכרו  לאנשים שהגיעו לטיפולים וקבוצות מדיטציה ולימוד. אנשים החלו לשאול שאלות על השפעתן של האבנים. שני החלה לקרוא ספרים שנשלחו מארה"ב (הרבה לפני עידן האינטרנט) ולהעביר את הידע לקונים הנלהבים. הגישה של שני וזו גם המלצתה לכולם, הייתה זרימה. שני לא עסקה בחשיבה האם הגיוני שאבן תסייע לריפוי. קראה והמליצה בלי לחשוב. אנשים החלו לשוב עם תגובות וסיפורים מדהימים על השפעת האבנים. הסיפורים וההתלהבות עודד אותה לאסוף ולרשום את המידע ולהעביר הלאה את אשר התקבל מניסיונם של אחרים. 
החוברת
הקריסטל ותכונותיו הוצאה לאור לבקשתם של רבים למידע בעברית ובשנת 2000 יצא לאור סוד הקריסטלים, ספר הכולל מידע רב ותמונות צבעוניות.
הספר השלישי
"סוד הגביש" יצא לאור בפברואר 2015 וכולל מידע גיאולוגי, גימולוגי, היסטורי ואנרגטי על הקריסטלים באופן כללי ובנפרד על מאות סוגי קריסטלים. יתרון הספר החדש, במידע המפורט ובעיקר בכך שנכתב ממקום אחר. במהלך השנים, שני עברה התפתחות והעצמה הבאים לביטוי בספר הכולל מחקר בתחום הגיאולוגיה לצד המידע האנרגטי שמקורו בניסיון, אינטואיציה והתפתחות. 
ב 2018, הוצאנו ספרון "הקריסטלים מתנות מן הטבע" שהוא שילוב של סוד הקריסטלים והקריסטל ותכונותיו מבחינת היקף המידע. רק שהמידע מעודכן יותר, מדוייק יותר. נכתב מהלב, מהניסיון, מהידע שצברתי. התמונות של הקריסטלים מרוכזות בסוף, לטובת הוזלת המחיר של הספרון. הוא מתומצת וממוקד, מתאים לכל מטפל, צורף או מי שמתחבר. 

אוק 2016:

בשנתיים האחרונות, עברתי שינוי, התפתחות במגוון רבדים. מאז כתיבת סוד הגביש ולימודי הקוצ'ינג, מרגישה ש"עליתי" שלב, שהחיבור לקריסטלים בא ממקום אחר, עמוק יותר ועם זאת גבוה יותר, מדוייק יותר. במהלך הקורסים והמפגשים האישיים קורים דברים מדהימים, דיוקים שמפתיעים ומשמחים אותי כל פעם מחדש. בכל יום, אנשים שמגיעים לסטונאייג' משתפים בסיפורי קריסטלים מדהימים.

אחת התובנות שלי, קשורה לכך הבסיס לאיזון ולשיפור הרבדים השונים של החיים, רגשיים, מנטליים ופיזיים, קשור לקריסטלים שהשפעתם על ניקוי ושינוי פרדיגמות ואמונות מגבילות. שחרור רגשות אשם לצד ניקוי ראש מעומס מחשבות.
קריסטלים רבים מסייעים בכל אלו כאשר לכל אדם, קריסטל שונה או שילוב אחר של כמה קריסטלים יהיה המדוייק ביותר. בכללי, לשחרור המעקב ממליצה על רודוקרוסייט, קריסוקולה, קונזייט. לחוסן רגשי הרודונייט ולאיזון רגשי טורמלין ורוד/ירוק, רוזקוורץ, יוניקייט ועוד. האמזונייט יכולה לסייע ביכולת קבלה (לאלו הנוטים לתת וקשה להם לקבל).

 

בסטונאייג' מגוון פעילויות הקשורות לקריסטלים:
- סדנאות המשלבות את הקריסטלים עם עולם האימון - חוויה מיוחדת ומעצימה (סדנאות מתקיימות גם מחוץ לחנות)
פרטים

- קורס- בשביל עולם הקריסטלים (פרטים)
- גלגל החיים הקריסטלי - פגישה אישית עם שני, למיקוד והעצמה. כמו קלפים רק ממוקד יותר...(פרטים)

ב 1993, כאשר האבנים תפסו כמעט את כל הבית, אדם ושני אזרו אומץ ושכרו מקום קטן, צר וארוך מול קניון איילון ברמת גן. באותה תקופה הסתובבו בין חנויות מתנות בניסיון לשכנע את הבעלים למכור אבנים. היתה אז חנות מיסטיקה אחת בארץ, מול הבימה. שני כתבה
מאמרים לעיתונים, הם מכרו אבנים בירידים שונים (היה קשה....אנשים לא הבינו מה זה האבנים האלו, אנשים צחקו עליהם, אנשים פקפקו) ולאט לאט הצליחו להחדיר את ההיכרות עם האבנים. עם הזמן נפתחו חנויות נוספות להן מכרו, אנשים החלו ללמוד על האבנים, חלקם טיפלו והפכו למורים בעצמם וכך הידע, האהבה וההיכרות לאבנים גדלו וסטונאייג' איתם.. לאחר כמה שנים שכרו מחסן נוסף לצד החנות, כניסה נפרדת. מחסן שיצא לו שם של מערת אלאדין ולקוחות ביקשו בלחש, בשקט אם אפשר להכניס אותם למערה. שמישהו סיפר להם שיש מחסן קסום מאחור ואם אפשר להיכנס...עברו כמה שנים עד שעברו למקום גדול יותר באותו בניין.

ב 2011 הגשימו חלום ועברו לחנות חדשה במתחם הבורסה. מקום מרכזי עם חניה פרטית. חנות גדולה ורחבה, נעימה ומזמינה. בחנות החדשה תצוגה מדהימה של מאות סוגי אבנים, חדר לאבנים לאספנים ואבנים לשיבוץ, חדר חרוזים ועוד. במקום גם צורפת, תערוכות של אמנים המשלבים אבנים בתכשיטים או פיסול ובעיקר, אווירה קסומה ומיוחדת המושכת אנשים רבים מכל הארץ.


החנות אטרקטיבית לאוהבי יופי וטבע, לאמנים, תכשיטנים, גאולוגים וגמולוגיים. מרבית המבקרים מחפשים את האבנים הודות לתכונות שלהן (פרטים ומידע במאמרים). גם אנשים שאינם מקבלים את הצד הרוחני, אנרגטי של האבנים מציינים שיש משהו מיוחד במקום, משהו מושך...שנעים להסתובב שעות בין האבנים, שנעים להיכנס....

עם השנים, וההתפתחות של שני בעיקר לאחר הפרידה מאמה, שני חשה שהיא מעניקה ללקוחות משהו שהוא מעבר לייעוץ קריסטלי. הרצון לפתח את המקום הזה, הוביל ללימודי קוצ'ינג במרכז להשתלמויות באונ' בר אילן. עם השלמת הלימודים, שני מצאה שילוב קסום בין עולם הקריסטלים לעולם האימון: "גלגל החיים הקריסטלי"  שילוב המאפשר איתור חסמים ומעקבים ברבדים השונים של החיים. האיבחון מאפשר תובנות איתם שניתן ליישמם לבד או בתהליך אימון. 

הוצאת הספר, השלמת הלימודים וגלגל החיים הקריסטלי, הובילו לסדנאות חדשות ו
קורס-מסע קריסטלי חדש

אתם מוזמנים לחוויה !

שני תודראדם ושני נישאו ב 1990. הורים לטמיר ודנה (וסימבה). אדם הנדסאי תעשיה וניהול ובעל תואר בגמולוגיה מהמכון האמריקאי. שני בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, אונ' ת"א. במקביל ללימודי התואר שני למדה גרפיקה וצילום משך שלוש שנים. לימודי האנתרופולוגיה סייעו לשני באיסוף המידע על האבנים וכתיבתו. הצילומים באתר זה ובספרים הם של שני, כאשר חלק מהצילומים שולבו גם בציורים ייחודיים שחלקם מוצגים בחנות. 

אדם אחראי על ניהול סטונאייג'. לשמחתו ואהבתו משמש גם בתור הקניין של האבנים שהודות ל"תפקיד"
מטייל בעולם במטרה להגיע למכרות במגוון מקומות באפריקה, הודו, סין, מדגסקר ועוד. בתחילת הדרך האבנים נרכשו מסוחרים גדולים כאשר היום עיקר הרכישות ישירות ממכרות. אדם גם מבצע אבחון גמולוגי למעוניינים בזיהוי אבן (כולל הנפקת תעודה). שני אחראית על הייעוץ ללקוחות, כתיבת מאמרים, האתר הזה, צילום והוצאת הניוזלטרים המגיעים אליכם.

בסטונאייג' צוות הכולל את שמואל דניאל, מנהל החנות מזה כמה שנים וצוות עובדים נפלא האחראי על שירות לקוחות ותפעול החנות. נכון להיום (יוני 2016), הצוות כולל את גיא, והילה. נופיה מנהלת החשבונות משלימה את הצוות ובמקום תכשיטנית עצמאית בשם אורנה נס קופר.

בתמונה: שני בחתונה של הבת של קולגה בהודו. בלבוש הודי מסורתי. 
אחרי היכרות של כמעט עשרים שנה, (כשהכלה היתה תינוקת) אדם ושני היו אורחי כבוד בחתונה שנערכה בעיירה נידחת שתיירים אינם מגיעים אליה. החדרים המשמשים לליטוש אבנים הוסבו למטבחים מאולתרים והרחוב ליד הבית לרחבת הטקסים. חוויה מדהימה. אחד מהבונוסים של עיסוק בתחום הכולל היכרות קרובה עם אנשים מכל העולם 

מוזמנים ליהנות מתמונות שצולמו משך השנים בתערוכות, אירועים בחנות ועוד

 
הרשמה לניוזלטר
סטונאייג' - אבא הילל 17 (מתחם הבורסה), רמת גן. חניה פרטית צמודה | טל: 03-5784506 | דוא''ל: stoneage@stoneage.co.il